Contact

Alle Deponering en Verkoop worden uitgevoerd

Kazernenlaan 39 B
1040 Brussel
Belgïe

Zie op een kaart

Schrijf ons

 

Zetel en informatie

Millon Belgique S.P.R.L

+32 (0)2/646.91.38

Kazernenlaan 39 B
1040 Brussel

Open op afspraak van maandag tot vrijdag van 10u tot 18u (de maandag volgend op de veiling van 14u tot 18u).

contact@millon-belgique.com

VAT : BE 0891 455 833
Bankrekening : 068-2480608-54
IBAN : BE42 0682 4806 0854
BIC : GKCCBEBB

Medewerkers

Voorzitter van Groupe Millon
Alexandre Millon
 
Algemene directeur
Schatting strips
Arnaud de Partz
arnaud@millon-belgique.com
Associate Director
Auctioneer
Stéphane Cauchies
stephane@millon-belgique.com
Associate Director
Charles-Frédéric Focquet
charles@millon-belgique.com
Oude schilderijen, Meubilair & kunstwerken
Paul-Antoine Vergeau
paul-antoine@millon-belgique.com
Précieuses veilingen
Audrey Dumont
audrey@millon-belgique.com
Stripverhalen
Antoine Plaisant
+32 (0)471/48.04.34
antoine@millon-belgique.com
Stripverhalen
Michaël Deneyer
michael@millon-belgique.com
Expert platen en originele tekeningen
Thierry Goossens
+32 (0)473/70.74.40
thierry@millon-belgique.com
Expert 3D-objecten
Jean Michel
+32 (0)477/25.73.79
jeanmichel@millon-belgique.com
Expert oude en moderne boeken
Frédéric Deville (librairie ABAO)
+32 (0)2/663.79.80
abao@millon-belgique.com